Cinsel İstek Artırıcı Bitkiler | Ahmet Maranki, İbrahim Saraçoğlu, Bitkisel Tedavi ve Şifalı Bitkiler | Cinsel Yaşam

Yorum Yok
Anasayfa > Cinsel İstek Artırıcı Bitkiler

Cinsel İstek Artırıcı Bitkiler

Cinsel İstek Artırıcı Bitkiler

Cinsel gücünüzü şifalı bitkilerle nasıl arttırabilirsiniz.  Konu cinsel güç olunca aklan hemen yiyecek olarak mesir macunu geliyor. Bu konuda şuna açıklık getirmekte fayda var ki, aslında mesir macunu belirli besinlerin karışımdan başka bir şey değildir. Yani başı başına bir ürün değildir.

Çocuk yapmakta sıkıntı çeken, yaşı ilerlemiş olması nedeniyle cinsel açıdan eski günlerini arayan veya çeşitli rahatsızlıklardan dolayı cinsel hayatında umduğu noktaya gelemeyen bay ve bayanların, ilk olarak ilaç tedavisi yerine doğal yollardan cinsel isteği arttırma yoluna gitmeleri vücut sağlığı ve direnci açısından çok daha sağlıklı olmaktadır. Elbette bahsi geçen yöntemlerle çok fazla bir performans artışı beklememek de gerekiyor.

Cinsel gücü arttıran besinler nelerdir

Fındık: Fındığın cinsel güç konusundaki namını bilmeyen yok. Televizyonlarda bile “aganigi naganigi” sloganıyla reklamları bile dönmüştür.
Fıstık: Genel olarak kuru yemişlerin içerisinde cinsel performansı arttıran, afyodizyak etkisi olan maddeler bulunmakta, fıstıkta bunlardan bir tanesidir. Bazı çikolatalarda bol bol fıstık bulunmaktadır. Bunları tüketmekte fayda vardır.
Kuru incir ve üzüm: Günümüzde süper marketlerde bolca bulabileceğimiz kuru incir ve kuru üzümün de doğal afrodizyak olduğunu ve cinsel güç konusunda bize yardımcı olacağını unutmamak gerekiyor.
Bilinen bu afrodizyak etkisi gösteren besinler haricinde, arı balı, arı sütü, polen, sahlep, çörek otu ve zencefil de cinsel isteği arttırmak için tüketilebilecek doğal besinler arasında. İşin aslı meşhur Osmanlı Mesir Macunu da bu saydığımız gıdalardan üretilmektedir. Verdiğimiz cinsel gücü arttırıcı doğal besinlerin dışında, bazı baharatlar da mesir macunun içerisine katılıyor.

Bir önceki yazımız olan Kirpikleri Uzatmak İçin Şifalı Bitkiler başlıklı makalemizde kaş kirpik bakım yağı, kirpik besleyici ve kirpik ekimi hakkında bilgiler verilmektedir.

İlgili Diğer Yazılar

Bkz. , , , , , , , , ,
Yorum bırakırsanız minnettar kalırız


dört − 1 =