Cinselliği Artıran Yiyecekler | Ahmet Maranki, İbrahim Saraçoğlu, Bitkisel Tedavi ve Şifalı Bitkiler | Cinsel Yaşam

Yorum Yok
Anasayfa > Cinselliği Artıran Yiyecekler

Cinselliği Artıran Yiyecekler

Cinselliği Artıran Yiyecekler

Cinsel gücünüzü artırmak için beslenmenize de dikkat etmeniz gerekmektedir. Çinko ağırlıklı besinlere ağırlık verilirse hem diyet yapılabilir, zayıflarken de aynı zamanda cinsel performansınızı artırabilirsiniz. Yapılması gereken beslenmenizde çinko içerikli gıdalara önem vermek ve cinsel hayatınızı nispeten düzene sokmaktır. Çinko cinsel gücü artırıcı diyet, bu özelliği ile erkeklere gözle görülür fayda sunmakta ve onların cinsel yaşamlarında partnerlerine daha yüksek hazlar vermesini sağlamaktadır.

Çinko Cinsel Gücü Nasıl Artırır?

Cinsel yaşamında sorunlar yaşayan bireyler genelde dışarıdan ilaç desteği alarak bu problemi gidermeye çalışmaktadır. Vücuda kşmyasal içerikli ilaçlar almak yerinde çinko içerikli besinlerin kullanılması karşımıza kurtarıcı olarak çıkmaktadır. Çinkonun cinsel hayattaki konumu ise şu şekildedir; Her cinsel birleşme sırasında yaklaşık olarak 5 miligram çinko harcanmaktadır. Bu oran da günlük çinko ihtiyacının üçte biridir. Bu sebepten ötürü cinsel ilişki sırasında gerekli çinko ihtiyacın karşılanması ve cinsel performansın artırılması için çinko içerikli besinlerin önemi biraz daha artmaktadır.

Bir diğer yandan çinkonun seksüel arzuları ön plana çıkardığı ve erkekleri daha istekli hale getirdiği belirtilmektedir. Bunun yanı sıra çinko içerikli besinler sayesinde daha uzun cinsel beraberlik yaşamak ve performansın sürekli yüksek düzeyde kalması da sağlanmaktadır. Bir diğer husus da erkeklerin daha üretken olmasında da çinkonun önemli büyüktür. Yani sperm kalitesini ve sayısını artıran yine çinko içerikli besinlerdir.

Bir önceki yazımız olan Bulgurun Yararları Ve Zararları başlıklı makalemizde bulgurun besin değerleri, bulgurun faydaları ve bulgurun faydaları nelerdir hakkında bilgiler verilmektedir.

İlgili Diğer Yazılar

Bkz. , , , , , , , , ,
Yorum bırakırsanız minnettar kalırız


8 − = dört