Doğal Yollarla Göğüs Büyütme | Ahmet Maranki, İbrahim Saraçoğlu, Bitkisel Tedavi ve Şifalı Bitkiler | Bitkisel Tedavi

1 Yorum
Anasayfa > Doğal Yollarla Göğüs Büyütme

Doğal Yollarla Göğüs Büyütme

Doğal Yollarla Göğüs Büyütme

Daha büyük göğüslerim olsun isteyen fakat ameliyat olmaktan çekinen veya maddi imkanı olmayanlar için bir diğer alternatif seçenek ise göğüs büyüten bitkilerdir.

Küçük göğüslü bayanların toplum içinde, arkadaş ortamında hep biraz daha mahçup durduklarını gözlenmiştir. Bu mahcubiyetten kurtulmak için, göğsü büyük gösteren iç çamaşırları kullanan, iç çamaşırına pamuk vb. maddeler sıkıştıran, makyaj ile göğsü büyük gösterme gibi yollara başvuran bayanların sayısı oldukça kadar fazladır. Bundan dolayıdır ki bu bitkisel tedavinin fiziksel bir tedavinin yanında, psikolojik bir tedavi olduğunu da belirtmek gerekmektedir.

Göğüs büyüten bitkilerden en bilinenleri hormon salınımını tetikleme ve kas yapısını güçlendirme gibi fonksiyonları sayesinde göğüs büyütücü bitkiler olarak değerlendirilmiştir. Bu bitkilerin vücut üzerindeki etkileri bu doğrultuda olmaktadır. Bu bilgileri verdikten sonra bahsi geçen şifalı bitkilere geçebiliriz.

Damiana: Afrodizyak olarak tanımlanır. Cinsel hormonları tetikleyen bir bitkidir. Genel olarak kadın hastalıkları tedavisinde kullanılmaktadır.

Melek otu: Kadın hastalıkları için şifalı bitkilerden en bilinenidir. Dolaşım bozukluğu, kabızlık, diyabet, kanser gibi rahatsızlıklara karşı kullanılır. Kadında hormonları arttıran bitki olarak da tanımlanır. Hormon metabolizmasına direkt etki gösterir.

Oğul otu: Anti-mikrobik özelliği bulunmaktadır. Huzursuzluk, korku ve yara iyileşmesi için kullanılmaktadır. Kas kramplarını ve tutulmalarını çözer ve büyümeyi destekler.

Aslan kuyruğuKalp problemleri için aslan kuyruğu çayı da kadın rahatsızlıklarında etkin bir tedavi aracı olarak tercih edilmektedir.

Bostan otu: Eskiden sarılık, böbrek, mide rahatsızlıkları, migren için şifalı bitki olarak kullanılmakta idi. Son zamanlarda da kadın rahatsızlıkları için bostan otu tercih edilmektedir.

Testere palmiyesi: Epey sayıda sağlık problemlerinde kullanılan şifalı bir bitkidir.  Bu bitki kadınlarda da tedavi için kullanılmaktadır. Meme bezlerinin gelişmesi için tercih edilmektedir.

Yam kökü: Meksika’da eskiden kadınların doğum yapması için yam kökü kullanılmakta idi. Sebebi de kadınlarda hormon arttırıcı şifalı bitki olmasıdır. Bildiğiniz gibi hormonların uyarılmasının göğüsleri büyütücü etkisi vardır.

Kara hindibaKaraciğer için şifalı bir bitkidir. Safra akışını düzenler. Vitamin ve mineral kaynağı olarak çok zengindir. Zaten Avrupa’da salatası yapılmaktadır. Zararlı kimyasal ilaçlara karşı vücudu yenilemeye yarayan doğal bir bitkidir.  Güzel göğüslere sahip olmak için şifalı bitki olarak tercih de edilmektedir.

Bir önceki yazımız olan Kirpikleri Uzatmak İçin Şifalı Bitkiler başlıklı makalemizde kaş kirpik bakım yağı, kirpik besleyici ve kirpik ekimi hakkında bilgiler verilmektedir.

İlgili Diğer Yazılar

Bkz. , , , , , , , ,

Yorumlar (1 Yorum)

  1. irem savas tabakoglu diyor ki:

    Olmuyor olmuyor, genetik sanıyorum, annemde böyleydi. Çinli kızlar gibiyim kafam büyük memelerim küçük.of of.

Yorum bırakırsanız minnettar kalırız


yedi − = 6