Isırgan Otunun Faydaları | Ahmet Maranki, İbrahim Saraçoğlu, Bitkisel Tedavi ve Şifalı Bitkiler | Doğal Ürünler

Yorum Yok
Anasayfa > Isırgan Otunun Faydaları

Isırgan Otunun Faydaları

Isırgan Otunun Faydaları

 Ahmet Maranki Isırgan otu’nu asrın mucizesi olarak tabir ediyor. Bu yaklaşım biraz abartılı olabilir ama ısırgan otunun faydalarına bakılacak olursa Ahmet Marankinin haklılık payı olduğunu göreceksiniz. Isırgan Otunun faydaları nedir beraber bakalım?

Isırgan otu faydaları

Isırgan otunun kökleri, sapları, yaprakları ile tohumları insanlar için şifa kaynağı olabilmektedir. En bilin faydaları ise kansızlık ve kanser için ısırganotu kullanılmasıdır. Kansızlık ve kanser için ısırgan otu kürü ise şöyle hazırlanmakta.

Önereceğimiz bu tarifleri kullanıp kullanmamak sizin insiyatifinize kalmıştır. Karşılaşacağınız sağlık sorunlarından sitemiz sorumlu değildir.

Kanser İçin Isırgan Otu hazırlanmasıIsırgan otunun tohumları bal ile karıştırılıp, sabah akşam 1 tatlı kaşığı yenir. Bu kür kansızlık için ve tüm kanser çeşitlerine karşı oldukça faydalı olan bir kürdür.
Kansızlık İçin Isırgan Otu ise şu şekilde hazırlanmaktadır; 1 avuç dolusu ısıran otu, 2 su bardağı suyun içinde 3 dakika kaynatılır. Burada dikkat edilmesi gereken nokta, bu kaynamanın fokur fokur şeklinde değil de 3 taşım şeklinde olmasıdır. Bu şekilde hazırlanan ısırgan otu kürü günde 2 defa tok karnına içildiği takdirde kansızlık ve halsizliğe iyi gelecektir.

Bu şekilde ısırgan otu kürü yapamam derseniz, eczaneden ısırgan otu tableti satın alabilirsiniz. Tabletin kullanma şekli kutusunda yazmaktadır.

Geçmiş olsun, sağlıklı günler.

Bir önceki yazımız olan Kirpikleri Uzatmak İçin Şifalı Bitkiler başlıklı makalemizde kaş kirpik bakım yağı, kirpik besleyici ve kirpik ekimi hakkında bilgiler verilmektedir.

İlgili Diğer Yazılar

Bkz. , , , , ,
Yorum bırakırsanız minnettar kalırız


dört × = 36