İbrahim Saraçoğlu Yumurtalık Kisti Bitkisel Tedavisi | Ahmet Maranki, İbrahim Saraçoğlu, Bitkisel Tedavi ve Şifalı Bitkiler | Bitkisel Tedavi

Yorum Yok
Anasayfa > İbrahim Saraçoğlu Yumurtalık Kisti Bitkisel Tedavisi

İbrahim Saraçoğlu Yumurtalık Kisti Bitkisel Tedavisi

İbrahim Saraçoğlu Yumurtalık Kisti Bitkisel Tedavisi

Son zamanlarda yenilen GDO’lu gıdaların artması, vücudumuza giren kanserojen madde miktarının artık daha fazla olmasından dolayı insanlarda kist oluşma riskini had safhaya ulaştırmış durumda. Tüm kist çeşitlerini bu nedenlere bağlamak doğru olmasa da GDO’lu besinlerin etkisinin olduğusu götürmez bir gerçek. Konuya giriş yaptıktan sonra bu yazımızda bayanların korkulu rüyası olan yumurtalık kistlerinden bahsedip,İbrahim Saraçoğlu’nun kistlerin yani tümörlerin tedavisi için tavsiye ettiği şifalı bitkilerden bir kaçının kullanımını aktaracğız.

Tıpta adı polikistik over olan yumurtalık kisti için bitkisel tedavi yöntemleri mevcuttur. İbrahim Saraçoğlu’nun, yumurtalık kisti hakkında verdiği bilgilerde, yumurtalık kistinin sebepleri olarak doğal olmayan tohumlar gösterilmekte. Yumurtalık kistinin doğal tedavisi olarak kuru soğan ve sumak kürü öneren Saraçoğlu, yumurtalık kisti kürünün tarifini ise şu şekilde verdi.

Yumurtalık Kisti Kürü Yapılışı

Malzemeler:

  • 1 adet yumurta büyüklüğünde kuru soğan
  • 2- 3 çay kaşığı sumak

Yumurtalık Kisti Kürünün Hazırlanması

Tıpkı soğan salatası yapılışı gibi soğanlar ince ince kıyılır ve üzerine sumak serpiştirilir. Öğünlerden 1 saat önce yenilmesi tavsiye edilir. Bu kullanım şekliyle etkisi daha fazla olacaktır. Günde 2 defa olmak suretiyle 15 gün boyunca uygulanması yeterlidir.

Bir önceki yazımız olan Isırgan Otunun Faydaları başlıklı makalemizde isirgan cayinin faydalari, isirgan otu ve isirgan otu cayi hakkında bilgiler verilmektedir.

İlgili Diğer Yazılar

Bkz. , , , , , , , , , , , ,
Yorum bırakırsanız minnettar kalırız


+ dokuz = 14